Pomůcky do 2. třídy

Vážení rodiče a žáci naší školy, nachystali jsme pro Vás seznam pomůcek na začátek školního roku. V průběhu roku je velmi pravděpodobné, že budete další pomůcky a sešity dokupovat. Také v tomto seznamu se může stát, že ještě nějaký sešit bude chybět nebo naopak přebývat. Základní nákup a přípravu na začátek školního roku Vám ale tento seznam určitě zajistí..

Český jazyk:

Matematika:

Prvouka:

Výtvarná výchova a pracovní činnosti:

• Seznam pomůcek do VV upřesní vyučující po kontrole pomůcek z předcházejícího ročníku začátkem měsíce září. Až podle tohoto seznamu se budou pomůcky nakupovat (některé pomůcky vydrží na více let, je zbytečné nakupovat je každý rok znovu.

Hudební výchova:

Tělesná výchova: Všechny věci musí být podepsané nebo jednoznačně označené!

• Cvičební úbor – šortky, tepláky, triko apod.
  • Dvojí obuv do tělesné výchovy
    1. do tělocvičny s nebarvící podrážkou - jarmilky, cvičky, boty s podrážkou ze surové gumy apod.
    2. na hřiště - pevné botasky, sportovní obuv.

Další pomůcky:

• přezůvky se světlou podrážkou
  • obaly A5 10 ks, pravítko 15 cm (do pouzdra), pero Tornádo