Pomůcky do 5. třídy

Vážení rodiče a žáci naší školy, nachystali jsme pro Vás seznam pomůcek na začátek školního roku. V průběhu roku je velmi pravděpodobné, že budete další pomůcky a sešity dokupovat. Také v tomto seznamu se může stát, že ještě nějaký sešit bude chybět nebo naopak přebývat. Základní nákup a přípravu na začátek školního roku Vám ale tento seznam určitě zajistí.

Český jazyk:

• 6 ks sešit 523

Anglický jazyk:

• 2 ks sešit 523 + slovníček A5 (sešit se 3 sloupci)
  • pracovní sešit Explore Together 3 Workbook - slevová kartička s 15% slevou (knihkupectví Oxford Bookshop, Ostružnická 21, OL)

Matematika:

• 3 ks sešit č. 524, 1 ks sešit č. 520 (popř. 540)
  • kružítko, trojúhelník s ryskou, pravítko, tužka č. 2, 3

Informatika:

• 1 ks 523

Vlastivěda:

• Bude sděleno

Přírodověda:

• Bude sděleno

Výtvarná výchova:

• 20 ks výkres A3, 20 ks výkres A4
  • vodové a temperové barvy, voskovky, barevné fixy, pastelky, 3 ks štětce–tenký,střední,silný plochý, tužka č. 1, 2

Hudební výchova:

• 1 ks notový sešit

Tělesná výchova: Všechny věci musí být podepsané nebo jednoznačně označené!

• Cvičební úbor – šortky, tepláky, triko apod.
  • Dvojí obuv do tělesné výchovy:
    1. do tělocvičny s nebarvící podrážkou - jarmilky, cvičky, boty s podrážkou ze surové gumy apod.
    2. na hřiště - pevné botasky, sportovní obuv.

Pracovní činnosti:

• 1 složka barevných papírů obyčejných, 1 složka barevných papírů lepicích, 1 ks disperzní lepidlo, l ks lepidlo v tyčince, igelitová plena na lavici 60*80 cm

Další pomůcky:

• 1 ks folie A4 + 1 ks A5, obaly na sešity a učebnice, pero, nůžky, krátké pravítko do pouzdra (na podtrhávání), přezůvky se světlou podrážkou