Vánoční Ježíškova nadílka

V úterý 20.12.2022 se děti mohou těšit na vánoční nadílku, děkujeme za všechny dárky, kterými přispíváte.

Eminka a Emoušek

Ve čtvrtek 15.12. v 10:15hod. uvidí děti v kině Metropol autorskou pohádku divadla Tramtárie. Vstupné je zdarma.

Vánoční tvoření s rodiči a dětmi

Milí rodiče, připravujeme pro vás a děti tradiční vánoční dílničky, a to ve středu 14.12.2022 od 15:30hod. ve svých třídách. Můžete přinést drobné občerstvení pro děti....děkujeme :-)

Mikulášská nadílka

Také letos 6.12.2022 za dětmi do mateřské školy přijde Mikuláš, s andělem a čertem a přinesou dětem za hezkou básničku nějakou dobrotu. Mikulášské baličky budou hrazeny z třídního fondu.

Vánoční zpívánky

V pátek 2.12.2022 se děti naladí na Vánoce zpěvem vánočních koled a písniček s programem "Vánoční zpívánky". Program pro děti proběhne v dopoledních hodinách, vstupné bude hrazeno z třídního fondu.